Aktualności 22 kwietnia 2023

LOTTO partnerem głównym Igrzysk Europejskich

Do Krakowa dotarł Ogień Pokoju, tym samym oznajmiając, iż już za dwa miesiące rozpoczną się Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023. W piątek poznaliśmy również nowego partnera głównego tej imprezy. Została nim marka LOTTO należąca do Totalizatora Sportowego. 

Ogień dotarł do Krakowa

W piątek do Krakowa dotarł Ogień Pokoju, który 3 kwietnia został uroczyście odpalony w Rzymie. Do naszego kraju ogień przywiózł Prezydent RP Andrzej Duda, natomiast do samego Krakowa prezes Komitetu Organizacyjnego Igrzysk Marcin Nowak, który w takich słowach skomentował wydarzenie –  Jestem bardzo dumny, że mogłem przywieźć Ogień Pokoju do Krakowa. Obecność tego płomienia w naszym mieście to najlepszy dowód na to, że ceremonia otwarcia Igrzysk coraz bliżej. W najbliższych dniach zorganizowana zostanie sztafeta, w ramach której Płomień Pokoju będzie wędrował po Małopolsce.

LOTTO partnerem głównych Igrzysk Europejskich

Podczas uroczystości poznaliśmy również nowego partnera głównego Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. Została nim marka LOTTO należąca do Totalizatora Sportowego – Totalizator Sportowy jest Członkiem Rodziny Olimpijskiej od blisko 30 lat, dlatego cieszymy się, że Ogień Pokoju zapłonie właśnie tu, w Polsce – komentuje Magdalena Kopka-Wojciechowska, członek zarządu Totalizatora Sportowego.

Logotypy LOTTO będą widoczne na wszystkich obiektach sportowych organizujących Igrzyska. Pojawią się również na biletach, akredytacjach oraz będą eksponowane w mediach społecznościowych Igrzysk Europejskich. Marki LOTTO nie zabraknie także w Strefach Kibica.

fot. malopolska.pl

tagi:lotto