Aktualności 13 kwietnia 2023

Capelli Sport zostanie nowym sponsorem technicznym Górnika Zabrze

Górnik Zabrze zmienia sponsora technicznego. Od przyszłego sezonu za stroje meczowe, odzież treningową czy wyposażenie sportowe klubu odpowiadać będzie firma Capelli Sport. 

Wcześniej Hummel

W 2020 roku Górnik Zabrze zdecydował się zmienić sponsora technicznego, wybierając propozycję firmy Hummel. Współpraca została podpisana na trzy sezony, więc obowiązuje tylko do końca trwającej kampanii.

Nowy sponsor

Od kolejnych rozgrywek za stroje meczowe Górnika Zabrze odpowiadać będzie Capelli Sport. Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie klubu, umowa wejdzie w życie 1 lipca 2023 roku i będzie obowiązywać przez trzy lata z opcją dalszego przedłużenia. Capelli Sport zostanie oficjalnym i jednocześnie wyłącznym dostawcą zarówno koszulek meczowych, jak i sprzętu treningowego i wyposażenia sportowego.

W takich słowach umowę z Capelli Sport skomentował Adam Matysek, prezes Górnika Zabrze – Jesteśmy bardzo bardzo szczęśliwi w związku z przyszłą współpracą, wiążemy się bowiem z firmą o bardzo dużym potencjale, która dynamicznie wchodzi na rynek europejski. Ma ambitne plany i cele. Jestem przekonany, że obie strony będą bardzo zadowolone z efektów podpisanej umowy.