Aktualności 27 marca 2023

Booking.com oficjalnym partnerem MLB

Major League Baseball (MLB) ogłosiła współpracę z Booking.com. Serwis internetowy świadczący usługi związane z rezerwacją noclegów został oficjalnym partnerem podróży ligi. 

Booking.com partnerem MLB

W ramach osiągniętego porozumienia, obie marki zaangażują się w projekty mające na celu uproszczenie sposobu, w jaki kibice planują podróże po stadionach klubów MLB w Stanach Zjednoczonych. Ponadto Booking.com będzie również partnerem serii American and National League Division.

Ułatwić podróże

Porozumienie z Booking.com skomentował Noah Garden, CRO w MLB – Cieszymy się, że możemy powitać Booking.com w rodzinie partnerów MLB. Z ponad 2000 meczami w całym kraju każdego lata, nasi fani uwielbiają podróżować, aby doświadczyć niesamowitej atmosfery Major League na naszych pięknych boiskach. Mamy nadzieję, że partnerstwo z Booking.com sprawi, że to doświadczenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

W niedawno przeprowadzonej ankiecie przez Booking.com, aż 49% fanów amerykańskiego baseballu planuje w tym roku zaliczyć podróż na co najmniej jeden mecz MLB. Z kolei 61% respondentów deklaruje, że jest skłonnych podróżować do 500 mil. W związku z tym, Booking.com zamierza pomóc podróżnym, oferując szeroką gamę miejsc noclegowych, o czym wspomniał Ben Harrell, dyrektor zarządzający w w Booking.com na Stany Zjednoczone – Booking.com nadal inwestuje na rynku amerykańskim, będąc oficjalnym sponsorem MLB. To pokazuje nasze zaangażowanie w ułatwienie Amerykanom podróży.