Aktualności 24 marca 2023

Robert Lewandowski przeprasza kibiców za aferę z premiami

W czwartkowy wieczór odbyła się konferencja prasowa poprzedzająca mecz Czechy - Polska. Na spotkaniu z dziennikarzami pojawił się Robert Lewandowski. Nie zabrakło pytania związanego z premiami. Kapitan naszej kadry przeprosił za całą sytuację. 

Głośna afera

Tuż po zakończonym udziale “Biało-Czerwonych” na mistrzostwach świata w Katarze, media i kibice nie żyli niewątpliwym sukcesem, jakim był awans do fazy pucharowej, a aferą, jaka wyszła na jaw. Mowa o słynnej już premii, którą mieli dostać nasi reprezentanci, a także konflikcie, który rzekomo pojawił się w kadrze w związku z tą sprawą.

Gdy wydawało się, że sprawa ucichnie, oliwy do ognia dolał Łukasz Skorupski. Golkiper Bologny rzucił nowe światło na tę sprawę, potwierdzając doniesienia mediów dotyczące podziału premii i pewnego konfliktu.

Robert Lewandowski przeprasza kibiców

W czwartkowej konferencji prasowej poprzedzającej mecz z Czechami wziął udział Robert Lewandowski. Kapitan naszej kadry odniósł się do sprawy, przepraszając kibiców – Chcę przeprosić kibiców, że jako kapitan nie powstrzymałem we właściwym momencie tych wydarzeń, które przeobraziły się w tę aferę premiową. Od początku ta sprawa nie była dla nas poważna i realna. Nie powinniśmy rozmawiać na ten temat. Wiem, że to nie jest wytłumaczenie. Mieliśmy kilka okazji, by przerwać tę dyskusję, zamknąć temat. Nie zrobiliśmy tego.  To też był błąd i zdajemy sobie sprawę, że można to było inaczej załatwić, ale też zapłaciliśmy za to cenę.