Aktualności 20 marca 2023

Iga Świątek rozpoczyna współpracę z marką ON

Przez ostatnie lata Iga Świątek związana była z firmą Asics. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, liderka rankingu poinformowała, iż zaczyna przygodę z marką ON. 

Pierwsza tenisistka

Iga Świątek została pierwszą i jednocześnie jedyną tenisistką, z którą współpracuje marka ON. W takich słowach rozpoczęcie przygody z tą firmą komentuje liderka rankingu – To ekscytujący rok newsów i kolejnych kroków w moim rozwoju. Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić zostanie jedyną tenisistką, z którą współpracuje marka ON. Bardzo doceniam to, że zespół ON wierzy we mnie jako tenisistkę i jako człowieka przede wszystkim. Mamy zamiar wspólnie się rozwijać i pozytywnie wykorzystywać nasz wpływ.

Spersonalizowany sprzęt

Polka poinformowała również, iż marka ON przygotuje zupełnie nowe stroje, a także spersonalizowane obuwie na każdą nawierzchnię  – Zobaczycie mnie w całkowicie nowych strojach podczas kolejnych meczów i mam nadzieję, że polubicie je tak jak ja. Ale to, co ekscytuje mnie bardziej to… praca, którą właśnie zaczęliśmy nad stworzeniem serii butów na każdą nawierzchnię specjalnie dla mnie. Buty są kluczowe dla sportowca, a te będą stworzone z myślą o mnie i wszystkich moich potrzebach tak, żeby uzupełniać mój styl gry. A że taki proces trwa, w butach ON zobaczycie mnie na korcie nieco później w trakcie sezonu. Ale kiedy już się to wydarzy… Mam pewność, że przyniesie to niesamowitą jakość.

Iga Świątek ma za sobą udział w turnieju Indian Wells. Polka zakończyła zmagania na półfinale, przegrywając starcie z Rybakiną 2:6, 2:6.