Aktualności 20 marca 2023

Antonio Rudiger dołączył do Under Armour

W trakcie swojej kariery, Antonio Rudiger był związany kontraktem z firmą Nike. Reprezentant Niemiec oraz piłkarz Realu Madryt postanowił zakończyć wieloletnią współpracę z gigantem, podpisując umowę z Under Armour. 

Antonio Rudiger w Under Armour

O przenosinach Antonio Rudigera z Nike do Under Armour informuje Mario Cortegana z “The Athletic”. Niemiecki defensor po raz pierwszy zagrał w butach Under Armour w trakcie wygranego aż 5:2 spotkania z Liverpoolem w lutym tego roku. Kontrakt zawodnika “Królewskich” z Nike obowiązywał do końca 2022 roku.

Rudiger rozmawiał o przedłużeniu umowy z amerykańskim przedsiębiorstwem, a także prowadził dyskusje z Pumą oraz Adidasem. Ostatecznie Rudiger zdecydował się podpisać pięcioletni kontrakt z Under Armour.

Specjalne zapisy w kontrakcie

Rudiger może liczyć na premie od Under Armour w zależności od sukcesów w klubie oraz reprezentacji. Ponadto marka będzie współpracować z programem charytatywnym, który Antonio Rudiger prowadzi w Sierra Leone. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku Trenta Alexandra-Arnolda, Under Armour planuje umieścić duże plakaty w rodzinnym mieście zawodnika. W kontekście Rudigera mowa o Berlinie.