Aktualności 6 marca 2023

SPORTFIVE Poland wyłącznym partnerem sprzedaży pakietów hospitality Silver i Gold na mecze eliminacyjne do UEFA EURO 2024

Rozpoczęła się sprzedaż pakietów hospitality Silver i Gold na mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, które rozegrane zostaną na PGE Narodowym w ramach eliminacji do turnieju finałowego Mistrzostw Europy 2024. Wyłączność na dystrybucję tych pakietów ma agencja marketingu sportowego SPORTFIVE Poland.

Na mocy umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej SPORTFIVE Poland została wyłącznym dystrybutorem pakietów hospitality Silver i Gold, które zostaną przeznaczone do sprzedaży na rozgrywane w Warszawie mecze eliminacyjne reprezentacji Polski do finałów UEFA EURO 2024TM. Drużyna Fernando Santosa zagra na PGE Narodowym cztery spotkania, a pierwsze z nich z Albanią odbędzie się już 27 marca 2023 r., trzy dni po inaugurującym eliminacje do mistrzostw Europy starciu z Czechami w Pradze. Następne mecze na największym polskim stadionie rozegrane zostaną jesienią – 7 września Polska podejmie Wyspy Owcze, 15 października Mołdawię, a 17 listopada rozegrany zostanie pojedynek z Czechami. 

– Sprzedaż pakietów hospitality Silver i Gold na mecze eliminacyjne piłkarskiej reprezentacji Polski do UEFA EURO 2024TM oraz na sam turniej jest kolejnym przedsięwzięciem SPORTFIVE Poland w obszarze oferowania korzyści dla biznesu płynących z programów hospitality podczas wydarzeń sportowych najwyższej rangi. Globalne doświadczenia naszej agencji potwierdzają, że hospitality to doskonała platforma B2B, sprzyjająca budowaniu trwałych relacji biznesowych. Ponad 70% klientów, którzy skorzystali z hospitality na dużych imprezach sportowych potwierdza, że nawiązane w strefach VIP kontakty doprowadziły do nowych, wspólnych projektów powiedział Tomasz Rożenek, dyrektor zarządzający SPORTFIVE Poland. 

W celu uzyskania szczegółów oferty należy wysłać maila na adres: hospitality.pl@sportfive.com