Aktualności 3 marca 2023

Newcastle bohaterem kolejnego All or Nothing

Mamy potwierdzenie, iż pojawi się kolejna seria All or Nothing produkcji Amazon. Tym razem w centrum uwagi będzie angielski klub, ekipa Newcastle United. 

Głośna zmiana właściciela

W październiku 2021 roku Newcastle zmieniło właściciela. zespół z St James’ Park zakupił Fundusz Inwestycji Publicznych Arabii Saudyjskiej. W związku z tym głośnym przejęciem przypuszczano, iż ekipę “Srok” zasilą największe gwiazdy światowego futbolu. Jak na razie, projekt Newcastle realizowany jest w bardzo rozsądny sposób, bez wydawania ogromnych pieniędzy.

Słuszną drogę potwierdzają wyniki, gdyż piłkarze Newcastle walczą o Ligę Mistrzów, zajmując obecnie piąte miejsce w tabeli ze stratą czterech oczek do czwartego Tottenhamu, a także rywalizowali w finale Carabao Cup, przegrywając z Manchesterem United.

All or Nothing o Newcastle

Jak się okazuje, cały sezon będziemy mogli obejrzeć od kulis dzięki kolejnej serii All or Nothing produkcji Amazon. Tę informację potwierdziła współwłaścicielka, Amanda Staveley – Jest ekipa filmowa, która kręci film dokumentalny dla Amazon o zakulisowej pracy, którą wykonujemy w Newcastle.