Aktualności 20 lutego 2023

#KierunekGieKSa – GKS Katowice zaprasza na mecze piłkarek, siatkarzy i hokeistów

autor: Mateusz Mazur
GKS Katowice nie po raz pierwszy przypomina, że jest klubem wielosekcyjnym. W materiale opublikowanym na klubowych mediach społecznościowych katowiczanie sugerują kibicom "obranie trasy", która uwzględni mecze piłkarzy, piłkarek, hokeistów i siatkarzy. 

Wyjątkowa organizacja

Media społecznościowe GKS-u Katowice raz po raz wyróżniają się na tle innych piłkarskich drużyn, które na co dzień rozgrywają swoje mecze na poziomie Fortuna 1 Ligi. Katowiczanie umiejętnie uwypuklają aspekty, które sprawiają, że “GieKSa” jest wyjątkową organizacją na sportowej mapie Polski.

Mowa o fakcie, że na działalność klubu składa się kilka sekcji, które obejmują drużyny piłkarzy i piłkarek, a także hokeistów i siatkarzy. Katowiczanie regularnie przypominają, że oprócz biletów na mecze zespołu, który swoje mecze rozgrywa na poziomie Fortuna 1 Ligi, kibice mogą nabywać również wejściówki na spotkania innych zespołów z Katowic, które mogą dostarczyć równie wiele emocji co potyczki piłkarzy GKS-u.

Obierz trasę na mecze GieKSy

Tym razem klub przygotował wyróżniający się spot opatrzony hasztagiem #KierunekGieKSa. GKS sugeruje kibicom umiejętne wykorzystanie nawigacji drogowej, tak aby trasa po mieście objęła areny zmagań zespołów wszystkich sekcji, których funkcjonowanie składa się na działalność całego klubu.

Materiał obejrzeć można klikając w grafikę poniżej.