Aktualności 14 lutego 2023

Iker Casillas ambasadorem XTB

autor: Mateusz Mazur
Iker Casillas został nowym ambasadorem XTB. Były bramkarz Realu Madryt pojawi się niebawem w spotach reklamowych polskiej platformy inwestycyjnej oraz akcjach promocyjnych marki. 

Casillas twarzą XTB

Nową twarzą polskiej platformy inwestycyjnej XTB został Iker Casillas. Jest to bez wątpienia wielki krok dla całej marki, która walczy o zwiększenie swojej globalnej rozpoznawalności.

– Jestem niezwykle dumny, że mogę być twarzą takiej marki jak XTB – jednej z najlepszych, globalnych firm inwestycyjnych. W piłce nożnej, podobnie jak w finansach, potrzebny jest trening, dobre wsparcie i mentalność zwycięzcy – ocenił Iker Casillas.

Spoty z udziałem Casillasa od lutego w polskich stacjach

Spoty z udziałem Casillasa zostały już nakręcone w Madrycie. Za przygotowanie kreacji odpowiada agencja Freundschaft, projekt zrealizował dom produkcyjny Dobro, a zakup mediów powierzono OMD Optimum Media (Grupa OMD). Materiały emitowane będą w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych od połowy lutego.

– Inwestowanie to temat złożony, w którym o końcowym sukcesie decyduje wiedza, umiejętności, taktyka oraz opanowanie emocji. Podobnie jest w sporcie, dlatego cieszę się, że do drużyny ambasadorów XTB dołączyła jedna z ikon piłki nożnej, jaką niewątpliwie jest Iker Casillas – mówi Oliwia Szymczak, chief marketing officer w XTB. – Przez lata zawodowej kariery utożsamiany był z bezpieczeństwem, ciężką pracą, opanowaniem i profesjonalizmem. Podobne cechy charakteryzują XTB, dlatego to ambasador, z którego jesteśmy niezwykle dumni – dodaje Szymczak.