Aktualności 25 stycznia 2023

Mecz Stali Mielec z Lechem Poznań będzie transmitowany na kanale YouTube Canal+Sport!

Wraca PKO BP Ekstraklasa. W piątkowy wieczór Stal Mielec zmierzy się na własnym obiekcie z Lechem Poznań. Canal+Sport postanowił przygotować sporą niespodziankę. Spotkanie będzie transmitowane na ich kanale YouTube.

Powrót PKO BP Ekstraklasy

Sytuacja w tabeli PKO BP Ekstraklasy jest następująca. Pierwsze miejsce zajmuje Raków Częstochowa, która ma już sporą, bo dziewięciopunktową przewagę nad drugą Legią Warszawa. Na trzeciej lokacie jest z kolei beniaminek rozgrywek – Widzew Łódź. W kontekście dolnej części tabeli, miejsca oznaczające spadek zajmują: Miedź Legnica, Korona Kielce oraz Piast Gliwice.

Straty tych zespołów do bezpiecznych lokat nie są jednak duże. W szczególności, gdy mówimy o szesnastym Piaście. W związku z tym, runda wiosenna zapowiada się bardzo ciekawie.

Mecz Stal Mielec – Lech Poznań na platformie YouTube

W piątkowy wieczór będąca na siódmym miejscu Stal Mielec zmierzy się z szóstym Lechem Poznań. Obie ekipy dzielą zaledwie dwa punkty. Ciekawie zapowiadające się spotkanie będzie można obejrzeć na kanale YouTube Canal+Sport. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30.