Aktualności 8 stycznia 2023

Pierre Pujol opuścił BBTS Bielsko-Biała. Tajemnicze oświadczenie beniaminka PlusLigi

Dość niespodziewanie BBTS Bielsko-Biała opublikowało oświadczenie informując, że klub opuścił Pierre Pujol. Francuski rozgrywający grał w PlusLidze przez trzy miesiące.

Niewyjaśnione odejście

Odejście Pierre Pujola jest o tyle zadziwiające, że zostało ogłoszone niemal z dnia na dzień. Co więcej, w komunikacie klubu nie podano żadnej przyczyny odejścia 38-latka.

Mecz z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle był ostatnim występem francuskiego rozgrywającego Pierre’a Pujola w barwach BBTS Bielsko-Biała. Kontrakt z siatkarzem został rozwiązany za porozumieniem stron i przestał obowiązywać z dniem 7 stycznia 2023 roku – czytamy w krótkim komunikacie BBTS-u Bielsko-Biała.

Do odejścia byłego reprezentanta Francji doszło dzień po spotkaniu z Grupą Azoty ZAKSA, w którym BBTS wyraźnie przegrał 0:3. Obecnie jedynym rozgrywającym w klubie pozostał Radosław Gil.

Fatalna sytuacja w tabeli

Na ten moment BBTS Bielsko-Biała zajmuje ostatnie miejsce w tabeli PlusLigi. Beniaminek rozgrywek na swoim koncie zgromadził jedynie pięć punktów, na które zgromadził się dwa zwycięstwa. W przyszły weekend bielszczanie zagrają na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem.