Aktualności 22 grudnia 2022

Iga Świątek ze specjalną aukcją dla WOŚP

Iga Świątek ponownie angażuje się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem najlepsza polska tenisistka przygotowała aukcję, w której możemy wygrać zaproszenie na mecz Igi Świątek na Roland Garros 2023 z osobistym spotkaniem, a także rakietę, którą liderka rankingu WTA zwyciężała w Roland Garros i US Open 2022. 

Wyjątkowy sezon

Iga Świątek ma za sobą bardzo udany sezon. Mowa bowiem o triumfach w dwóch turniejach zaliczanych do Wielkiego Szlema – Roland Garros i US Open, a także zwycięstwach w nieco mniejszych, ale dalej prestiżowych turniejach, m.in. WTA San Diego, WTA Rzym czy WTA Miami.

Specjalna aukcja

Po raz kolejny najlepsza polska tenisistka angażuje się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Iga Świątek przygotowała coś wyjątkowego. Mowa o zaproszeniu na mecz naszej zawodniczki podczas Roland Garros 2023 z osobistym spotkaniem, a także rakiecie, którą Iga wygrała Roland Garros oraz US Open 2022.

Aukcja wystartowała całkiem niedawno i potrwa do 1 lutego 2023 roku. Już teraz kwota aukcji wynosi ponad 50 tysięcy złotych.

fot. twitter.com/iga_swiatek