Aktualności 6 grudnia 2022

Przegląd Sportowy publikuje wyniki sprzedaży mundialowych wydań

Mecze reprezentacji Polski na mundialu w Katarze za nami. Do zakończenia turnieju pozostało jednak 10 spotkań. Czas jednak na pierwsze podsumowania. TVP publikuje wyniki oglądalności, a teraz poznaliśmy wyniki sprzedaży Przeglądu Sportowego.

Przegląd Sportowy chwali się swoimi wynikami

Przegląd Sportowy i jego Skarb Kibica to od wielu lat duża marka. Nie dziwić może zatem, że jego sprzedaż w wersji mundialowej oscylowała w okolicach 100 tysięcy egzemplarzy. Paweł Wołosik, redaktor naczelny gazety, poinformował na Twitterze o kilku liczbach w kontekście mundialu. Przegląd Sportowy sprzedał ponadto koło 30 tysięcy terminarzy turnieju, a także 25 tysięcy dodatku o historii piłkarskich mistrzostw świata.

Poczytna “afera premiowa”

Od wczoraj Polska żyje “aferą premiową”. W wielu mediach wypływały różne jej odnogi. Najpierw kwota do podziału na drużynę – około 30 milionów złotych. Potem kwestie podziału – ile dla sztabu, ile dla piłkarzy. Ponadto podział między samymi piłkarzami itd. Jednym z tekstów, który był chętnie czytany w poniedziałek, to dzieło Antoniego Bugajskiego. – Tekst Antka Bugajskiego o podziale kasy od premiera przeczytało na @przeglad i @onetpl ponad milion osób – dodał Paweł Wołosik.