Aktualności 5 grudnia 2022

Kolejny piłkarz padł ofiarą włamania. Raheem Sterling opuścił Katar

W niedzielny wieczór reprezentacja Anglii rozgrywała mecz z Senegalem. W kadrze "Synów Albionu" zabrakło Raheema Sterlinga. Piłkarz Chelsea padł ofiarą włamania i opuścił zgrupowanie. 

Seria włamań

Włamania bandytów do posiadłości piłkarzy to niestety dość częsty obrazek. Pod koniec sierpnia w bardzo niebezpiecznej sytuacji znalazł się Pierre-Emerick Aubameyang, który mocno ucierpiał w konfrontacji ze złodziejami, doznając złamania szczęki. W połowie września ofiarą włamania został także Thomas Muller. W tym przypadku, piłkarz przebywał na boisku, gdy bandyci wtargnęli na jego posiadłość.

Raheem Sterling ofiarą włamania

Trwa mundial w Katarze. Dla złodziei jest to niestety okazja do włamań. Ofiarą kradzieży został Raheem Sterling. Jak informują angielskie media, bandyci wtargnęli do domu piłkarza Chelsea, w którym przebywała jego rodzina. Na szczęście bliskim Sterlinga nic się nie stało. 27-latek postanowił opuścić zgrupowanie kadry i wrócił do kraju.

Na ten moment nie wiadomo, czy Raheem Sterling wróci jeszcze do Kataru. Jest to jednak całkiem możliwe, gdyż Anglia awansowała do ćwierćfinału mistrzostw, gdzie zmierzy się z Francją.