Aktualności 3 grudnia 2022

Wzruszająca oprawa kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego poświęcona śp. Michałowi Cichemu. “Wiemy, że patrzysz na nas z góry”

Podczas piątkowego spotkania TAURON Ligi pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym a Developresem Rzeszów kibice gospodarzy przygotowali wzruszająca oprawę, która była poświęcona śp. Michałowi Cichemu.

Szokująca śmierć Michała Cichego

Michał Cichy związany był z siatkówką od ponad dwudziestu lat. Z seniorskim zespołem żeńskim ŁKS-u przeszedł drogę od trzeciej ligi do najwyższej klasy rozgrywkowej będąc w sztabie szkoleniowym. W trakcie poprzedniego sezonu został pierwszym trenerem ŁKS-u i zdobył z nim brązowy medal oraz wywalczył awans do Ligi Mistrzyń. Niestety kilka tygodni po zakończeniu rozgrywek Michał Cichy nieoczekiwanie odszedł w wieku 45 lat.

Wzruszająca oprawa

W miniony piątek w Łodzi odbył się szlagierowy mecz TAURON Ligi pomiędzy ŁKS Commercecon Łódź a Developresem Bella Dolina Rzeszów. Przed spotkaniem kibice gospodarzy zaprezentowali wzruszającą oprawę, która została poświęcona śp. Michałowi Cichemu.

– “Wiemy, że patrzysz na nas z góry… i zrobimy wszystko abyś był z nas dumny” – brzmiało hasło główne oprawy, na której znalazł się także portret zmarłego trenera.

ŁKS niepokonany na boisku

Na parkiecie siatkarki ŁKS-u okazały się lepsze od Developresu wygrywając 3:2. Dzięki temu łodzianki pozostają niepokonane w TAURON Lidze i są liderem rozgrywek z dorobkiem siedemnastu punktów. W nadchodzącym tygodniu ŁKS zainauguruje w swojej hali zmagania w Lidze Mistrzyń. Pierwszym rywalem siatkarek z Łodzi będzie Allianz Stuttgart.

 

fot. zrzut ekranu/Polsat Sport