Aktualności 30 listopada 2022

Polska – Argentyna już dzisiaj! Kto skomentuje ostatni grupowy mecz biało-czerwonych?

Wielkimi krokami zbliżamy się do wieczornej potyczki reprezentacji Polski z Argentyną, która zadecyduje o tym czy biało-czerwoni awansują do fazy pucharowej katarskiego Mundialu. Kto skomentuje ten mecz na antenach Telewizji Polskiej?

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie i aby awansować do fazy pucharowej katarskiego Mundialu wystarczy jej zremisować z Argentyną. Albicelestes z pewnością będą celować w zwycięstwo, bo tylko w takim przypadku nie będą musieli oglądać się na wynik ze spotkania Arabia Saudyjska – Meksyk.

Transmisja meczu w Telewizji Polskiej

Mecz Polska – Argentyna będzie można obejrzeć oczywiście w Telewizji Polskiej. Studio w TVP Sport ruszy już od godziny 18:35. Bezpośrednio z Kataru dyskusję poprowadzi Mateusz Borek, a jego gośćmi będą Jakub Wawrzyniak, Kamil Kosowski, Jerzy Brzęczek i Kazimierz Węgrzyn. Nie zabraknie także studia w Warszawie, gdzie Mariusz Jankowski będzie rozmawiał z Markiem Papszunem, Łukaszem Trałką, Bartłomiejem Rabijem oraz Rafałem Ulatowskim.

Spotkanie od godziny 19:50 będzie można obejrzeć w TVP1, a za mikrofonami zasiądzie duet Jacek Laskowski – Robert Podoliński. Na antenie TVP Sport zaplanowano transmisję łączoną z obu meczów tej grupy. Sama potyczka Arabii Saudyjskiej z Meksykiem będzie dostępna w TVP2.

Szczegóły transmisji  meczu Polska – Argentyna

Godz. 18:35 Studio przedmeczowe:

  • Transmisja: TVP Sport
  • Prowadzący studio w Katarze: Mateusz Borek
  • Goście studia w Katarze: Jakub Wawrzyniak, Kamil Kosowski, Jerzy Brzęczek, Kazimierz Węgrzyn
  • Prowadzący studio w Warszawie: Mariusz Jankowski
  • Goście studia w Warszawie: Marek Papszun, Łukasz Trałka, Bartłomiej Rabij, Rafał Ulatowski
  • Reporterzy na stadionie: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Patryk Ganiek, Jan Sławiński

Godz. 19:50 Mecz Polska – Argentyna:

  • Transmisja: TVP1
  • Komentarz ze stadionu: Jacek Laskowski i Robert Podoliński