Aktualności 24 listopada 2022

Paweł Jańczyk spikerem Stali Mielec

Stal Mielec ogłosiła nazwisko nowego spikera, którego będzie można usłyszeć podczas meczów na stadionie przy ulicy Solskiego. Jest to Paweł Jańczyk, którego głos doskonale znany jest kibicom reprezentacji Polski.

Nowy spiker przy Solskiego

Paweł Jańczyk od wielu lat pracuje jako spiker i jest doskonale znany przede wszystkim kibicom reprezentacji Polski. To właśnie jego głos mogą usłyszeć wszyscy, którzy goszczą na spotkaniach biało-czerwonych rozgrywanych w naszym kraju.

W przeszłości Jańczyk jako spiker pracował przy meczach VIVE Kielce czy Korony Kielce, a na swoim koncie ma także wielkie sportowe imprezy jak EURO 2012 czy finały piłkarskiego Pucharu Polski.

Ogromnie dziękuję za zaufanie. Jestem mocno onieśmielony sposobem ogłoszenia naszej współpracy – obiecuję, że zrobimy taką robotę, której będą nam zazdrościli wszyscy. Do usłyszenia przy Solskiego 1 w Mielcu – napisał Jańczyk na swoim oficjalnym profilu na Twitterze.

Pierwszy mecz domowy już w styczniu

Przypomnijmy, że PKO Ekstraklasa do gry wróci już w styczniu. Dokładnie 27. dnia tego miesiąca Stal Mielec podejmować będzie Lecha Poznań. Spotkanie z aktualnymi mistrzami Polski będzie okazją do debiutu za mikrofonem dla Pawła Jańczyka.