Aktualności 22 listopada 2022

Natalia Mędrzyk wznawia karierę. Siatkarka ponownie zagra w Chemiku Police

Natalia Mędrzyk wraca na siatkarskie parkiety. Kontrakt z zawodniczką podpisał Chemik Police, a więc obecny mistrz Polski.

Zawieszenie kariery

Natalia Mędrzyk byłą reprezentantką Polski, a od sezonu 17/18 występowała w Chemiku Police. W lipcu 2021 roku klub poinformował o tym, że przyjmująca zdecydowała się na przerwę od siatkówki. Jak teraz podał klub z Polic, przerwa podyktowana była sprawami rodzinnymi, a dokładnie narodzinami dziecka.

Powrót do Chemika Police

Teraz 31-latka wraca na parkiety TAURON Ligi. W poniedziałek o podpisaniu kontraktu z Mędrzyk poinformował Chemik Police, a więc obecny mistrz Polski w siatkówce kobiet.

– Od jakiegoś czasu pracuję w siłowni, niedawno rozpoczęłam treningi z piłkami. Powrót do formy zajmie trochę czasu. Bardzo chciałabym wrócić do końca roku, ale trudno jest przewidzieć, jak zareaguję na większe obciążenia, jak będę się czuć po tak długiej przerwie. Trenuję, przygotowuję się, a o powrocie do gry zadecydujemy ze sztabem szkoleniowym i medycznym – czytamy w wypowiedzi zawodniczki, którą można znaleźć na oficjalnej stronie klubu.

W poprzednich sezonach Natalia Mędrzyk zdobyła z Chemikiem Police trzy mistrzostwa Polski, trzy Puchary Polski oraz jeden Superpuchar Polski.