Aktualności 19 listopada 2022

Futsal Ekstraklasa pozyskała sponsora tytularnego

Może i futsal nie jest najpopularniejszą dyscypliną sportu w Polsce, ale najwyższa liga doczekała się sponsora tytularnego. Od piątku oficjalna nazwa rozgrywek to Fogo Futsal Ekstraklasa.

FOGO Futsal Ekstraklasa

Firma FOGO oficjalnie zostaje sponsorem tytularnym Futsal Ekstraklasy! Umowa z czołowym polskim producentem agregatów prądotwórczych została podpisana do końca sezonu 2023/24. Tym samym nasze rozgrywki odtąd będą nosić nazwę FOGO Futsal Ekstraklasa – czytamy w komunikacie ligi. Obecność firmy Fogo w sporcie to nie pierwszyzna. Od kilku lat pojawiają się na koszulkach Lecha Poznań. Są także tytularnym sponsorem żużlowej Unii Leszno.

Nawiązanie współpracy z tak znaną marką jak firma FOGO, jest wielkim wyróżnieniem i ważnym krokiem w budowie marki oraz prestiżu rozgrywek Ekstraklasy. Razem z naszym nowym partnerem będziemy zwiększać atrakcyjność rozgrywek i ich marketingową wartość. To bardzo ważny dzień w rozwoju projektu Futsal Ekstraklasa. Jestem przekonany, że to początek długiej i owocnej współpracy. Chcemy razem budować wizerunek Ekstraklasy jako jednej z najlepszych lig futsalowych w Europie – powiedział Paweł Mrozkowiak, prezes ligi.

Umowa obowiązuje od teraz do końca sezonu 2023/2024. Obie strony mogą przedłużyć współpracę.