Aktualności 15 listopada 2022

Interia Sport w mundialowej współpracy z Eleven Sports

Wszystkie media sportowe przygotowują się, jak mogą na nadchodzący mundial. Tymczasem dwa duże podmioty łączą siły na ten czas. Mowa o współpracy sportowego działu Interii z Eleven Sports.

Pierwszym wspólnym projektem będzie uruchomienie nowoczesnego i dynamicznego “Studio Katar – gramy dalej”. Dziennikarze Eleven Sports: Mateusz Święcicki i Mateusz Majak oraz Piotr Jawor z Interii Sport wraz z zaproszonymi gośćmi podsumują w nim wydarzenia dnia na mundialu. Powstaną 23 odcinki programu na żywo. Partnerstwo Interii i Eleven Sports będzie kontynuowane po zakończeniu piłkarskich MŚ – czytamy w komunikacie na stronie portalu.

Pojawią się dwa formaty wideo live. Wspomniane “Studio Katar – gramy dalej”, ale także “Katar – gramy rano”. To ostatnie odbędzie się o godzinie 10:00. Wtedy wysłannicy Interii połączą się ze studiem i zaprezentują najnowsze doniesienia z Kataru.

Sławomir Peszko zapewni kulisy

Interia Sport ogłosiła także inne formaty. Felietony i analizy zrealizują znane twarze dziennikarskie i piłkarskie. Roman Kołtoń, Cezary Kowalski oraz Sławomir Peszko to nazwiska, które już przedstawił portal. Co ciekawe ten ostatni będzie obecny w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram czy TikTok – na których zaprezentuje kulisy turnieju, a także doniesienia prosto z reprezentacji Polski. O tradycyjne newsy zadba tercet dziennikarzy Interii obecny w Katarze: Sebastian Staszewski, Michał Białoński oraz Wojciech Górski.