Aktualności 15 listopada 2022

Łączy nas Piłka ogłosiło plany wideo na mundial w Katarze

Wczoraj rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed mundialem w Katarze. To oznacza, że przynajmniej do 30 listopada będziemy emocjonować się doniesieniami z naszej kadry. Portal Łączy nas Piłka ogłosił plany dotyczące wideo na nadchodzący czas.

Codzienne vlogi Łączy nas Piłka

Łączy nas Piłka i reprezentacja to przede wszystkim vlogi. Od czasów pracy Łukasza Wiśniowskiego, to pozycja, na którą czeka zdecydowanie najwięcej kibiców kadry. Widać to choćby po wyświetleniach. Przykładów daleko nie trzeba szukać. Pierwszy film ze zgrupowania w ciągu pięciu godzin od publikacji, wykręcił już 103 tysiące wyświetleń!

Dla wszystkich fanów śledzenia zgrupowania mamy dobrą wiadomość. Łączy nas Piłka planuje vlogi codziennie, z wyłączeniem dni meczowych. Można zatem oczekiwać przynajmniej czternastu filmów sprzed i w trakcie turnieju!

Oficjalnych transmisji także nie zabraknie

Vlogi mają to do siebie, że ich konwencja jest zdecydowanie luźniejsza od innych form. Jednak na te “poważniejsze” także znajdzie się miejsce. Konferencje prasowe na żywo będą transmitowane na kanale, ale również z małymi wyjątkami. Mowa o tych przedmeczowych i pomeczowych. ŁnP udostępni je w formie retransmisji, jednak przekaży na żywo będą dostępne u oficjalnych nadawców turnieju. Pierwsza konferencja z tych zapowiedzianych już dzisiaj. O 16:15 z dziennikarzami spotkają się Czesław Michniewicz oraz Krystian Bielik.

Łączy nas Piłka przygotuje także trzy studia przedmeczowe w Katarze. Te oczywiście związane ze spotkaniami i odbędą się na kilkadziesiąt minut przed pierwszym gwizdkiem arbitrów: 22, 26 i 30 listopada.