Aktualności 25 października 2022

Wysokie ceny biletów na mecz Motoru Lublin z Wisłą Kraków. Sprzedaż rusza już w środę

Już za dwa tygodnie rozegrane zostaną spotkania 1/8 finału Pucharu Polski. Dzisiaj harmonogram sprzedaży biletów na spotkanie z Wisłą Kraków opublikował Motor Lublin, który negatywnie zaskoczył większość swoich kibiców.

Sprzedaż biletów w czterech turach

Jak poinformował klub, sprzedaż biletów na spotkanie z Białą Gwiazdą będzie odbywać się w czterech etapach.

  • Pierwsza tura – dotyczy posiadaczy minikarnetów i pakietów (26-28 października)
  • Druga tura – dotyczy osób, które były w tym sezonie na domowym meczu Motoru (28-30 października)
  • Trzecia tura – dotyczy osób, które kiedykolwiek były na domowym meczu Motoru (30 października – 3 listopada)
  • Czwarta tura – sprzedaż otwarta

W każdej turze bilety różnią się swoją ceną, jednak każdą z nich można uznawać za dość wysoką. Już w pierwszej turze sprzedaży osoby posiadające minikarnety będą musiały wyłożyć aż 50 złotych. Wraz z każdą kolejną turą, cena wejściówki wzrasta o 5 złotych. Tym samym w sprzedaży otwartej bilety będą kosztować aż 65 złotych.

Przypomnijmy, że starcie Motoru Lublin z Wisłą Kraków to mecz zespołów z trzeciego oraz drugiego poziomie rozgrywkowego w Polsce. Ogłoszenie przez klub takich cen biletów nie spotyka się w sieci z pochwałami i zdecydowanie możemy to zrozumieć.

Kiedy dokładnie odbędzie się mecz Motor – Wisła?

Odpowiedzi na to pytanie niestety nadal nie znamy. Chociaż planowo spotkania 1/8 finału Pucharu Polski mają odbyć się w dniach 8-10 listopada, to nadal nie poznaliśmy dokładnego harmonogramu meczów. Przypomnijmy, że wspominana data wypada już za dwa tygodnie!

Tym samym część kibiców będzie zmuszona zakupić bilety na spotkania 1/8 finału w ciemno. Kwestia godziny rozegrania meczu w tygodniu jest przecież bardzo istotna, a znając specyfikę Pucharu Polski, niewykluczone, że znów będziemy mieć do czynienia ze spotkaniami zaplanowanymi na dość wczesną porę.