Aktualności 22 września 2022

Kibice Lecha wybiorą logo organizacji, która pojawi się na koszulkach podczas meczu LKE

Lech Poznań ogłosił, że kibice za pośrednictwem głosowania wybiorą logo organizacji, która pojawi się na strojach piłkarzy przy okazji wyjazdowego spotkania Ligi Konferencji z Hapoelem Ber-Sheva.

Bez loga STS w Izraelu

Strategicznym sponsorem Lecha Poznań jest bukmacher STS, którego logo widnieje w najbardziej centralnym miejscu koszulek piłkarzy mistrza Polski. Jednakże w związku z tym, że w Izraelu zabronione jest reklamowanie nielicencjonowanych w tym kraju firm bukmacherskich, STS nie będzie mógł pojawić się na trykotach piłkarzy Kolejorza przy okazji wyjazdowej potyczki w Lidze Konferencji z Hapoelem Ber-Sheva.

Kibice wybiorą logo

Jak poinformował klub, kibice za pośrednictwem głosowania wybiorą logo organizacji, która pojawi się na koszulkach piłkarzy. Według informacji Lecha, z taką inicjatywą wyszedł sam STS. Po spotkaniu wszystkie stroje meczowe mają zostać przekazane na cel charytatywny.

Organizacjami, które biorą udział w głosowaniu są Fundacja DKMS, Cukierasy oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Kibice Kolejorza swoje głosy mogą oddawać na stronie internetowej klubu od wczoraj (środa, 21 września). Głosowanie potrwa do końca bieżącego tygodnia.

– Wierzymy, że dzięki naszej inicjatywie nagłośnimy działalność wszystkich trzech organizacji biorących udział w głosowaniu, a zwłaszcza tej, która zostanie wybrana przez kibiców Lecha – skomentował dla oficjalnej strony klubu Mateusz Juroszek, prezes STS.

Spotkanie Hapoel Ber-Sheva – Lech Poznań odbędzie się w czwartek 13 października o godzinie 21:00.

 

fot. Lech Poznań