Aktualności 20 września 2022

Dynamo Kijów rozpoczęło sprzedaż biletów na mecz ze Stade Rennes w Krakowie

Już za trzy tygodnie Dynamo Kijów rozegra kolejny "domowy" mecz w ramach fazy grupowej Ligi Europy. Rywalem kijowian będzie Stade Rennes. Ukraińcy już rozpoczęli sprzedaż biletów na drugie swoje spotkanie w Krakowie.

Wysokie ceny na Ligę Europy

Ceny biletów nie zmieniły się i nadal nie należą do tanich. Mimo że pierwsze spotkanie – z AEK Larnaca – raczej nie było tym najchętniej wybieranym przez kibiców w Krakowie. Tym razem rywal znacznie mocniejszy, ale nadal nie rzucający na kolana. Najtańsze wejściówki to ponownie koszt 50 złotych. Mowa o miejscach za obiema bramkami. Im bliżej środka boiska, tym oczywiście drożej. Bilety w narożnikach kosztują 70 złotych, na prostej zapłacimy odpowiednio: 95, 120, 140 i 190 w zależności od wybranej trybuny i miejsca. Najdroższe to te w centralnym miejscu naprzeciwko trybuny vipowskiej.

Piąty mecz w Polsce

Dynamo Kijów rozegra już piąty mecz na polskiej ziemi w tym sezonie w roli gospodarza. W trakcie eliminacji Ligi Mistrzów grali na obiekcie ŁKS-u. Tam zmierzyli się z Fenerbahce, Sturmem Graz i Benfiką. Dopiero trzecia ekipa ligi portugalskiej wybiła im z głowy marzenia o awansie do Champions League. W pucharach jednak pozostali i trafili do grupy Ligi Europy.

Na początek u siebie grali z AEK Larnaca. Cypryjczycy okazali się lepsi – 1:0. To była druga porażka Ukraińców w fazie grupowej. Wcześniej przegrali w Stambule z Fenerbahce – 1:2. Teraz czeka ich kluczowy dwumecz ze Stade Rennes. Pierwszy mecz we Francji, drugi w Krakowie. Brak zwycięstwa chociażby w jednym ze spotkań może oznaczać pożegnanie się z szansami na awans do kolejnej fazy tych rozgrywek.

***

Początek meczu Dynamo Kijów – Stade Rennes 13 października(czwartek) o godzinie 18:45.