Aktualności 20 września 2022

Sampdoria trafi w ręce nowego właściciela?!

W bardzo kiepskim stylu Sampdoria rozpoczęła nowy sezon. W ostatnim czasie sympatycy zespołu z Genui nie mają zbyt wiele powodów do radości. Być może wokół włoskiego klubu pojawią się spore zmiany. Według ostatnich doniesień mediów, chęć zakupu drużyny z Serie A wykazuje członek katarskiej rodziny królewskiej - Khalid Faleh al Thani.

Rozczarowująca postawa Sampdorii

Zaledwie dwa punkty w siedmiu dotychczasowych meczach zdobyła Sampdoria. Biorąc pod uwagę kadrę zespołu z Genui, jest to jeden z głównych kandydatów do spadku. Wpływ na postawę drużyny ma z pewnością sytuacja samego właściciela, który w ubiegłym roku trafił do aresztu z zarzutami oszustwa finansowego.

Massimo Ferrero, bo o nim właśnie mowa, przyznał wtedy, że jest otwarty na sprzedaż klubu, jeżeli pojawi się odpowiednia oferta.

Członek katarskiej rodziny przejmie Sampdorię?

Jak twierdzi włoska agencja prasowa ANSA, chęć zakupu zespołu z Genui wykazuje członek katarskiej rodziny królewskiej – Khalid Faleh al Thani. W ewentualną inwestycję mieliby zostać zaangażowani również były piłkarz – Ivano Bonetti oraz producent filmowy Francesco Di Silvio.