Aktualności 19 września 2022

Projekt Warszawa zagra z mistrzem Ukrainy i przeprowadzi zbiórkę charytatywną

Po emocjach związanych z siatkarskimi Mistrzostwami Świata, już niebawem wystartują rozgrywki ligowe. Podczas swoich przygotowań do sezonu, Projekt Warszawa zmierzy się z mistrzem Ukrainy, Epicentr-Podolany Horodok.

Projekt zagra z mistrzem Ukrainy

Na kilka dni przed startem PlusLigi siatkarze Projektu Warszawa zostaną zaprezentowani przed własną publicznością. W środę 28 września o godzinie 17:30 dojdzie do meczu przeciwko mistrzowi Ukrainy, Epicentr-Podolany Horodok. Spotkanie odbędzie się w Arenie Ursynów.

– Całe wydarzenie poprzedzi oficjalna prezentacja warszawskiej drużyny, którą poprowadzi dziennikarz telewizji Polsat, Jerzy Mielewski. Dla kibiców przygotowano wiele atrakcji – czytamy w oficjalnym komunikacie stołecznego klubu.

Co ważne, podczas meczu przeprowadzona zostanie zbiórka charytatywna na rzecz Ukrainy, która ponad pół roku temu została zaatakowana przez Rosjan. Bilety na prezentację zespołu i starcie z Epicentr-Podolany Horodok można nabyć poprzez portal ebilet.pl za symboliczne 10 złotych.

Start PlusLigi 30 września

Przypomnijmy, że już za niespełna dwa tygodnie wystartują rozgrywki siatkarskiej PlusLigi. W tym sezonie czeka nas kilka zmian – rozgrywki powiększono do szesnastu drużyn, zagra w nich jeden zespół z Ukrainy, a zmieniona została także formuła play-off. Szerzej pisaliśmy o tym tutaj.

Projekt Warszawa swoje pierwsze spotkanie rozegra 1 października w Rzeszowie z Asseco Resovią.

CZYTAJ TAKŻE: Kamil Składowski: “PlusLiga ma potencjał, by stać się produktem wychodzącym poza Polskę”

 

fot. Projekt Warszawa