Aktualności 15 września 2022

PZPN zaprezentował nowe koszulki. Reprezentacja Polski zagra w nich w Katarze

Zgodnie z zapowiedziami, 15 września PZPN zaprezentował koszulki reprezentacji Polski na zbliżający się mundial w Katarze. Warto dodać, że w tych trykotach polska kadra będzie występować przez najbliższe dwa lata.

#KoszulkaMarzenie

Już w poniedziałek tak naprawdę wiedzieliśmy, co czeka polskich kibiców. Tradycyjnie serwis Footy Headlines ujawnił jeszcze przedpremierowo, jak będą wyglądać koszulki reprezentacji Polski. Wszystko się potwierdziło. Pierwszym kompletem będzie biała koszulka, zaś wyjazdowa będzie w czerwonym kolorze.

Dzisiaj mogliśmy dodatkowo obejrzeć spot reklamujący nowe koszulki, pod hasłem #Koszulkamarzenie. Hasło może przyciągać, jednak sam spot i jego treść raczej nie został zbyt pozytywnie przyjęty przez kibiców w internecie.

Ceny? Dla każdego coś dobrego

PZPN wraz z Nike przygotował trzy wersje koszulek. Pierwsza, czyli vapor, to wybór dla tych kibiców z zasobnym portfelem. Będą mogli poczuć się niczym Robert Lewandowski. Taka koszulka nie będzie się niczym różniła od tych, które zakładają piłkarze na mecz. Cena: 599,99 złotych. Co ciekawe póki co dostępna jest tylko wersja domowa. Nie ma także żadnej informacji o personalizacji.

Tańsze będą repliki oraz koszulki kibicowskie. W pierwszym przypadku mowa o gorszej jakości materiału. Nadal jednak trzeba będzie wysupłać sporo pieniędzy – 389,99 zł. Na szarym końcu wersja kibicowska, która mocno odbiega od oryginału. Gorszy materiał to jedno, ale różni się także góra koszulki oraz rękawy. Nie trzeba być specjalistą, by odróżnić najdroższą od najtańszej wersji.