Aktualności 13 września 2022

Nowy sezon “All or Nothing”. Kamery Amazona pojadą na mundial z reprezentacją Niemiec

autor: Mateusz Mazur
Już wiosną 2023 roku na platformie Prime Video zadebiutuje kolejny sezon serialu "All or Nothing". Tym razem kamery Amazona towarzyszyć będą reprezentacji Niemiec, a widzowie będą mieli okazję obejrzeć przygodę podopiecznych Hansiego Flicka na katarskim mundialu od kulis. 

Reprezentacja Niemiec od kulis

Format “All or Nothing” niezmiennie cieszy się sporym zainteresowaniem. Do tej pory zrealizowano już serie, które skupiały się na klubach piłkarskich takich jak Manchester City czy Tottenham. Niedawno swoją premierę miała także 8-odcinkowa produkcja ukazująca kulisy sezonu 2021/22 z punktu widzenia drużyny Arsenalu. Amazon idzie jednak o krok dalej.

Kolejny sezon “All or Nothing” skupi się bowiem na reprezentacji Niemiec, a konkretnie na zmaganiach kadry naszych zachodnich sąsiadów na katarskim mundialu. Wiosną 2023 roku swoją premierę będzie miało sześć odcinków, które ukażą mundialowe zmagania mistrzów świata z 2014 roku od kulis.

Droga na szczyt

– Zespół Amazona intensywnie nas wspiera i oferuje wiele ekskluzywnych materiałów, które pogłębiają nasz wgląd w procesy zachodzące w drużynie – mówi Hansi Flick. – Serial dokumentalny śledzi naszą drogę na szczyt i pokazuje, jak ciężko pracujemy, aby go osiągnąć. Największe wyzwanie, czyli mistrzostwa świata, wciąż przed nami. W Katarze zmierzamy po tytułowe “wszystko” i chcemy, by dokument był jak najbardziej atrakcyjny dla kibiców – dodaje.

Serial dokumentalny jest produkowany przez Amazon Studios we współpracy z UFA Documentary. Reżyserem produkcji został Christian Twente („Uli Hoeness– Der Patriarch”), producentem natomiast Marc Lepetit („Ku’damm 63”, „Sturmfahrt”).