Aktualności 9 września 2022

Dynamo Kijów rozpoczęło sprzedaż biletów i pakietów na mecze Ligi Europy w Krakowie

Wczoraj Dynamo Kijów rozpoczęło rywalizacje w fazie grupowej Ligi Europy od porażki z Fenerbahce 1:2 na wyjeździe. W przyszłym tygodniu wicemistrz Ukrainy rozpocznie grę w roli gospodarza na stadionie Cracovii. Dzisiaj poznaliśmy ceny biletów oraz pakietów.

Dynamo Kijów wycenia swoje mecze już od 50 złotych

Na początek do sprzedaży trafiły przede wszystkim pakiety na trzy domowe mecze. Dynamo Kijów za rywali ma wspomniane Fenerbahce, Stade Rennes oraz AEK Larnaca. To właśnie Cypryjczycy będą pierwszym rywalem, już w najbliższy czwartek. Bilety na to spotkanie także są dostępne.

Ceny bardzo zróżnicowane. Najtańsze wejściówki – za bramkę – kosztują 50 złotych. Narożniki wyceniono na 70 złotych, zaś bilety na prostych są znacznie droższe. Można je nabywać w trzech wersjach cenowych. 95, 120, 140 i 190 złotych. Te ostatnie to oczywiście centralne miejsca na prostej. Nie chodzi jednak o trybunę vipowską, bo tam bilety są sprzedawane oddzielnie.

Dynamo Kijów – ceny biletów na mecz z AEK Larnaca

Pakiety ze zniżką

Posiadacze pakietów będą mieli zniżkę 10% względem zakupu pojedynczych biletów. To oznacza, że najtańszy pakiet będzie kosztował 135 złotych, zamiast 150, gdybyśmy zdecydowali się na trzykrotny zakup biletów po 50 złotych. Warto pamiętać jednocześnie, że ukraiński klub nie ogłosił jeszcze cen biletów na mecze z Turkami i Francuzami, a można przypuszczać, że te będą wyższe. Wszystkie wejściówki można kupować na portalu biletowym Cracovii – bilety.cracovia.pl. Pierwszy “domowy” mecz Dynamo Kijów rozegra w czwartek 15 września o 21:00 czasu polskiego.

Ceny pakietów na LE

Przypomnijmy, że Dynamo Kijów na fazę grupową zmieniło swój “domowy” stadion. W eliminacjach trzy mecze rozegrało w Łodzi na obiekcie ŁKS-u. Teraz ze względów ekonomicznych przeniosło się do Krakowa. To także jeden z trzech ukraińskich klubów, który korzysta z polskiej gościnności w europejskich pucharach. W przyszłym tygodniu Szachtar Donieck rozpocznie grę w Lidze Mistrzów na stadionie Legii Warszawa. Wcześniej pisaliśmy także o meczu Zorii Ługańsk w ramach el. Ligi Konferencji w Lublinie.