Aktualności 9 września 2022

Finał US Open z udziałem Igi Świątek w otwartym TVN!

W półfinale US Open Iga Świątek pokonała Arynę Sabalenkę 3:6, 6:1, 6:4. Finał wielkoszlemowego turnieju, w którym Polka zmierzy się z Ons Jabeur, będzie można zobaczyć nie tylko na kanałach Eurosportu, ale także w otwartym TVN.

Finał US Open w otwartym TVN

Przypomnijmy, że Polka w nocy z czwartku na piątek ograła Arynę Sabalenkę (3:6, 6:1, 6:4) i dzięki temu wywalczyła awans do finału US Open. Jak na razie, wszystkie mecze tego turnieju można było zobaczyć na antenach Eurosportu, ale najważniejsze spotkanie z udziałem Świątek zostanie pokazane także na głównej antenie TVN – początek meczu z Ons Jabeur w sobotę (tj. 10 września) o godzinie 22:00. Finał US Open będzie można obejrzeć także na platformie Player.pl.

Spoty reklamowe biuro reklamy TVN Media będzie sprzedawało w modelu aukcyjnym. Sprzedaż reklam ma być realizowana z wykorzystaniem narzędzia Ad_Acution. Według informacji TVN, aukcja odbędzie się dzisiaj (tj. piątek 9 września) i będzie się składała 30-minutowych pakietów.

Drugi wielkoszlemowy finał z udziałem Igi w tym roku

Przypomnijmy, że podoba sytuacja miała miejsce w czerwcu. Wówczas finał innego wielkoszlemowego turnieju, Roland Garros, z udziałem Igi Świątek także został pokazany na otwartym kanale TVN. Przed telewizorami zgromadził on 1,25 mln widzów, a kolejne 1,38 mln widzów włączyło kodowany Eurosport. W sumie dało to najwyższą oglądalność w historii transmisji z turniejów wielkoszlemowych w naszym kraju.