Aktualności 8 września 2022

Karol Kuśka został menedżerem ds. rozwoju w GKS-ie Katowice

GKS Katowice ma nowego menedżera ds. rozwoju. Został nim Karol Kuśka, który przez ostatnie lata związany był z bukmacherem STS. 

Duże doświadczenie

Przez siedem ostatnich lat Karol Kuśka pełnił rolę Sponsorship Managera u bukmachera STS, gdzie odpowiadał m.in. za realizację strategii sponsoringowej firmy, współpracując z PZPN oraz największymi klubami sportowymi w Polsce. Ponadto Karol Kuśka jest również założycielem inicjatywy Sportworking, czyli cyklicznych spotkań networkingowych dla osób interesujących się PR-em, marketingiem czy biznesem w sporcie.

Ponowna współpraca

W przeszłości Karol Kuśka był związany z GieKSą, gdzie zajmował się marketingiem oraz współtworzył materiały dla klubowej telewizji. W takich słowach Karol Kuśka wypowiedział się o nowym wyzwaniu – Z wielkim entuzjazmem ponownie rozpoczynam współpracę z Klubem. Wierzę, że wielosekcyjny GKS Katowice daje wiele możliwości w zakresie kooperacji na styku biznesu i sportu. Z doświadczenia wiem, że pozyskiwanie partnerów, negocjowanie umów i wreszcie przygotowanie odpowiednich obszarów do współpracy z biznesem nie są procesami łatwymi i przede wszystkim szybkimi. Natomiast jestem przekonany, że jeśli Klub swoje możliwości przygotuje tak, aby były odpowiedzią na potrzeby biznesu, to ciężka i konsekwentna praca z czasem zacznie przynosić efekty, a GKS Katowice stanie się wzorcowym partnerem do współpracy. 

Karol Kuśka objął stanowisko menedżera ds. rozwoju w GKS-ie Katowice i będzie odpowiedzialny za rozwój obszarów komercyjnych i marketingowych klubu, w tym m.in. za sponsoring i kluczowe partnerstwa.