Aktualności 5 września 2022

Klienci w Holandii również skarżą się na Viaplay

Viaplay nie zaliczyło idealnego startu Premier League na swojej platformie. Spora grupa użytkowników zmaga się z regularnymi problemami podczas oglądania spotkań angielskiej ekstraklasy. Jak się okazuje, utrudnienia w przekazie Viaplay to szerszy kłopot. Wiele zastrzeżeń mają również klienci w Holandii. 

Kłopoty przy kwalifikacjach F1

W sobotnie popołudnie odbyły się kwalifikacje do GP w Holandii, które wygrał Max Verstappen. Na twitterowym profilu Viaplay skierowanym do klientów z tego właśnie kraju pojawił się post podsumowujący zmagania. W komentarzach nie zabrakło skarg dotyczących problemów z transmisją. Klienci wrzucali screeny, w którym informowali o anulowaniu subskrypcji. Oto kilka komentarzy, jakie napisano pod postem:

Byłoby wspaniale zobaczyć to na żywo. Stream znów nie działał. Anulowałem swoją subskrypcję, szkoda na to moich pieniędzy.

Dzięki za informację. Niestety przegapiłem transmisję, ponieważ obraz ciągle się zawieszał.

Na szczęście nie musiałem tego oglądać na waszym streamie. Niezła robota Viaplay.

Warto pamiętać, że w przypadku polskiego rynku, zmagania Formuły 1 od 2023 roku będzie można śledzić w Viaplay.

Regularne problemy

Niestety, użytkownicy w Polsce niezmiennie muszą zmagać się z problemami dotyczącymi transmisji meczów. Takich kłopotów nie zabrakło w sobotnie popołudnie, gdy rozgrywano mecze Bundesligi oraz spotkania Premier League. Viaplay Sport Polska opublikowało nawet komunikat, w którym przeprosiło za utrudnienia: Przepraszamy za problemy z oglądaniem niektórych dzisiejszych meczów. Żeby jak najszybciej przywrócić transmisję, przełączyliśmy część meczów Premier League na stream z angielskim komentarzem.

 

tagi:Viaplay