Aktualności 29 sierpnia 2022

Dwie topowe platformy chcą wyprodukować dokument o Manchesterze United!

Coraz więcej na rynku pojawia się filmów lub seriali dokumentalnych poświęconych drużynom piłkarskim. Bez wątpienia najsłynniejszą serią jest "All Or Nothing". Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości powstanie taki dokument o Manchesterze United. Chęć wyprodukowania wykazują dwie platformy - Netflix oraz Amazon Prime. 

Seria All or Nothing

Mnóstwo pozytywnych opinii pojawia się na temat serii dokumentów “All or Nothing”. W kontekście piłki nożnej powstały produkcje poświęcone takim drużynom jak Manchester City, Tottenham czy Juventus. W najnowszym serialu, za który odpowiada Amazon Prime, możemy zobaczyć od kulis przygody Arsenalu.

Dokument o Manchesterze United?

Wielu sympatyków angielskiej piłki z niecierpliwością czeka na dokument poświęcony Manchesterowi United. Jak informuje Daniel Cutts, zarówno Netflix, jak i Amazon Prime mocno zabiegają o to, by wyprodukować serial lub film poświęcony ekipie “Czerwonych Diabłów”. W przypadku tej drugiej platformy możemy przypuszczać, że byłby to kolejny serial z serii “All or Nothing”.

Gdyby udało się jednej z tych platform uzgodnić warunki produkcji z Manchesterem United, dokument poświęcony obecnej sytuacji w klubie, gdzie stery zespołu przejął Erik ten Hag, a kibice żądają zmian właścicielskich, film lub serial z pewnością cieszyłby się ogromnym zainteresowaniem.