Aktualności 3 sierpnia 2022

PEK-MONT sponsorem Wisły Płock!

W gronie sponsorów Wisły Płock zameldowało się nowe przedsiębiorstwo. Jest to firma PEK-MONT, z którą klub podpisał umowę ważną co najmniej do 30 czerwca 2023 roku.

– O ile w ostatnim czasie skupialiśmy się raczej na przedłużaniu współprac, o tyle tym razem jest mi niezmiernie miło powitać na pokładzie nowego sponsora. Tym bardziej że firma PEK-MONT swoją siedzibę ma w Bielsku, czyli niedaleko Płocka. A niejednokrotnie już powtarzałem, że tego typu kontakty są dla nas szczególnie istotne – powiedział prezes Wisły Płock, Tomasz Marzec.

PEK-MONT jest jedną z czołowych firm w dziedzinie obsługi przemysłu przetwórczego oraz budowy basenów ze stali nierdzewnej. Od początku lat dziewięćdziesiątych specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń do przemysłu spożywczego, oczyszczalni ścieków oraz niecek basenowych ze stali nierdzewnej, oferując ich szeroką gamę w różnych wersjach i odmianach. W tym czasie, z oferowanych usług, skorzystały setki firm. Pełne zaufanie klientów PEK-MONT zdobył dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu. Działa szybko, zdecydowanie i solidnie. Priorytetem jest pełne zadowolenie klienta. Ciągły rozwój techniki mobilizuje firmę do nieustannego dążenia do perfekcji.

Przeprowadzane testy techniczno-technologiczne, a w szczególności ich rezultaty, przyczyniają się do wprowadzenia co raz to nowszych rozwiązań w tamtejszych urządzeniach. Firma wszystko robi z myślą o użytkowniku, nie zapominając oczywiście o środowisku naturalnym. Swoje produkty sprzedaje w całym świecie, począwszy od krajów Europy – zarówno wschodniej jak i zachodniej, a kończąc w najdalszych zakątkach Azji, Australii, Afryki i obydwu Ameryk. W Płocku możemy wykąpać się w basenach produkowanych przez PEK-MONT na Pływalniach Podolanka i Jagiellonka, a niedługo już skorzystamy z ich produktów na nowobudowanym Aquaparku przy ul.  Miodowej.

– Dla naszej firmy to duże wyróżnienie, że dołączyliśmy do grona sponsorów Wisły Płock. To klub, który wiele lat spędził na najwyższym szczeblu, dlatego też zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z Nafciarzami i wsparcie finansowe na miarę naszych możliwości – powiedział Robert Peciakowski, czyli prezes zarządu firmy PEK-MONT.

Źródło: informacja prasowa