Aktualności 29 lipca 2022

ŁKS otworzył profil w serwisie Patronite

autor: Mateusz Mazur

Polskie kluby piłkarskie uciekają się do różnych sposobów na dodatkowy zarobek. Na ich tle wyróżnił się jednak ŁKS, który zdecydował się założyć profil na platformie crowdfundingowej Patronite. 

Kibice ŁKS-u mogą od teraz wspierać swój klub za pośrednictwem serwisu Patronite. Po dokonaniu odpowiedniej wpłaty mają oni możliwość zostanie “patronem” swojej drużyny i otrzymać z tego tytułu odpowiednie benefity. Przykładowo, wpłata 20 złotych uprawnia patrona do odbioru plakatu ŁKS Łódź z autografami całej drużyny, natomiast przy wsparciu w wysokości 40 złotych klub dorzuca do plakatu także dwa vouchery na wybrany mecz ŁKS-u w sezonie 2022/23.

500 zł za sektor VIP

Każdy z kibiców ma możliwość dopasowania wysokości wpłaty do swoich możliwości finansowych. Kolejne progi to 100, 250 i 500 złotych, które oprócz benefitów z niższych progów gwarantują dodatkowe nagrody:

  • 100 zł – dwa dodatkowe vouchery na mecz
  • 250 zł – dwa dodatkowe vouchery na mecz + możliwość zaproponowania tematu filmu na ŁKS TV + imienny certyfikat patrona
  • 500 zł – dwa dodatkowe vouchery na mecz + podwójne zaproszenie do sektora VIP + wycieczka po stadionie ŁKS-u z możliwością wykonania sesji zdjęciowej + koszulka meczowa zespołu + imię i nazwisko patrona wymienione w materiałach ŁKS TV

Najwyższym progiem jest wpłata w wysokości 1908 złotych, która nawiązuje bezpośrednio do roku założenia klubu. Poza wymienionymi wyżej nagrodami uprawnia ona do odbioru dwóch dodatkowych voucherów na mecz (w sumie 10), a także dodatkowego podwójnego zaproszenia do sektora VIP. Poza tym osoba, która dokona wpłaty sięgającej blisko 2 tysięcy złotych będzie mogła wziąć udział w wycieczce po Browarze Staropolskim w Zduńskiej Woli, odwiedził ekipę ŁKS TV podczas nagrywania jednego z programów, a także otrzyma imienne zaproszenie z pozdrowieniami od wybranego zawodnika ŁKS.

Klub otworzył swoje konto w serwisie Patronite 26 lipca, ale informację o tym podano do publicznej wiadomości 28 lipca. Do tej pory (29 lipca, godzina 11:00) patroni dokonali wpłat o łącznej wartości 1100 złotych.