Aktualności 26 lipca 2022

Mecz Igi Świątek na żywo na Youtube! Nagroda za pół miliona subskrypcji kanału TVP Sport

Tym razem nie trzeba kanałów premium. Nie trzeba żadnego pakietu sportowego, a wystarczy jedynie dostęp do internetu. TVP Sport pochwaliło się wynikiem pół miliona subskrypcji na swoim kanale na Youtube. Z tej okazji właśnie na tej platformie będzie można obejrzeć mecz Igi Świątek!

Mowa o środowym spotkaniu pierwszej rundy warszawskiego turnieju BNP PARIBAS POLAND Open. W nim Iga Świątek zmierzy się z inną biało-czerwoną, Magdaleną Fręch. Mecz będzie można obejrzeć na wiele sposobów. W otwartym paśmie TVP2, ale także na TVP Sport oraz internetowo czy w aplikacji mobilnej. Jednak to nie wszystko. Polski nadawca oferuje dodatkową możliwość.

Zrobiliście to! Jest pół miliona i jest obiecana niespodzianka  Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni  Meczu Igi na YouTube LIVE chyba jeszcze nie oglądaliście – napisał Paweł Baran z TVP Sport na Twitterze. 

Przypomnijmy, że turniej oficjalnie rozpoczął się w poniedziałek 25 lipca. Uczestniczą w nim 32. zawodniczki z całego świata. Wśród nich oczywiście znajdziemy Polki. Maja Chwalińska już wygrała swój mecz pierwszej rundy i zameldowała się w 1/8 finału. Jeszcze dzisiaj na kort wyjdą Martyna Kubka oraz Weronika Falkowska. Jutro do rywalizacji przystąpią Iga Świątek z Magdaleną Fręch. Mecze biało-czerwonych – i nie tylko – można śledzić na antenach TVP Sport. Turniej potrwa do 31 lipca, gdy rozegrane zostaną finały debla oraz singla.