Aktualności 22 lipca 2022

Komplet widzów obejrzy mecz Resovia – Wisła Kraków

Spadek WIsły Kraków musiał oznaczać, że zainteresowanie meczami Białej Gwiazdy będzie wysokie w I lidze. Taka marka przyciąga kibiców. Nic dziwnego zatem, że dzisiejszy mecz na Stadionie Miejskim w Rzeszowie obejrzy komplet widzów!

Resovia już wczoraj poinformowała o zakończeniu sprzedaży biletów stacjonarnie i online. Pasiaki sprzedały 5500 wejściówek na piątkowe spotkanie. Warto dodać, że Resovia na drugim poziomie rozgrywkowym nie rozgrywa swoich meczów na domowym obiekcie przy Wyspiańskiego. Muszą korzystać z obiektu miejskiego, który jest od dawna domem Stali Rzeszów. W ten sposób na jednym stadionie odbędą się 34 mecze I ligi w tym sezonie.

Początek dzisiejszego meczu przy Hetmańskiej 69 o godzinie 20:30. Transmisje ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport. Po pierwszej kolejce oba zespoły nie mogą być w dobrych nastrojach. Wisła tylko zremisowała z Sandecją Nowy Sącz w domu, zaś Resovia przegrała z Zagłębiem w Sosnowcu.

Zmazać plamę

Znacznie głośniej było jednak o spotkaniu Wisły. Nie chodziło o sam wynik. Wczoraj opisywaliśmy całość oblanego egzaminu Białej Gwiazdy na inauguracje. Mowa o kłopotach organizacyjnych. Kibice nie mogli wejść na czas, a później wielu z nich nie miała szansy na skorzystanie ze stadionowego cateringu. Warto dodać, że tamto spotkanie obejrzało niemal 16 tysięcy widzów! Mamy nadzieję, że dzisiaj podobnych kłopotów nie będą mieli fani w Rzeszowie.