Aktualności 13 lipca 2022

Budmat pozostaje sponsorem głównym Wisły Płock!

Budmat po raz kolejny sponsorem Wisły Płock. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2022/2023.

Firma Budmat rozpoczęła współpracę z Wisłą Płock od sezonu 2016/2017, czyli od momentu, w którym Klub zameldował się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Najbliższe rozgrywki będą więc siódmymi z rzędu, w których Klub występuje w Ekstraklasie przy wsparciu firmy Budmat.

– To, jak długo jesteśmy z Wisłą Płock, pokazuje, że podjęliśmy dobrą decyzję siedem lat temu. Od tamtej pory zarówno nasza firma, jak i klub piłkarski znacząco się rozwinęły i mamy nadzieję, że ta tendencja pozostanie z nami na dłużej. Jesteśmy jedną z największych i rozpoznawalnych firm w branży budowlanej w Polsce, ale nasza siedziba jest w Płocku. Jako firma odpowiedzialna, wspieramy działania na rzecz lokalnej społeczności, dlatego Wisła Płock, będąca znakiem rozpoznawczym naszego miasta, była naturalnym wyborem – powiedział Paweł Borawski, zastępca zarządzającego dyrektora handlowego Budmat.

Firma Budmat jest krajowym liderem w przetwórstwie stali i jednym z największych producentów blachodachówki, stalowych pokryć dachowych, systemów rynnowych oraz ogrodzeń w Europie. Za innowacyjne podejście i nowoczesne rozwiązania produktowe firma jest nagrodzona w prestiżowych i międzynarodowych rankingach. Przez całą swoją ponad 30-letnią obecność na rynku aktywnie wspiera ważne inicjatywy, kierując szczególną uwagę w stronę płockiej społeczności.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że ta współpraca została przedłużona. Firma Budmat jest z nami od momentu awansu na poziom ekstraklasy i cieszymy się, że zawsze możemy na nią liczyć. Jest to jeden z najważniejszych partnerów, z jakimi związaliśmy się w ostatnich latach. Mam wielką nadzieję, że będzie to trwało jeszcze wiele lat, gdyż dodatkowym atutem jest fakt, że Budmat nie ukrywa, że czuje się bardzo związany z naszym miastem, czyli podobnie, jak my – dodał do tego Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

Podobnie jak w latach ubiegłych logo firmy Budmat będzie wyeksponowane na tyle koszulek meczowych, bezpośrednio pod numerem zawodnika.

Źródło: informacja prasowa