Aktualności 9 lipca 2022

Legia Warszawa zaprezentowała koszulki na nowy sezon podczas ostatniego sparingu

Ostatni sparing przed ligą był okazją do upieczenia kilku pieczeni na jednym ogniu. Ekipa Kosty Runjaicia zrobiła ostatni krok w przygotowaniach, a klub mógł zrealizować akcje marketingowe. Główną była prezentacja nowej koszulki.

K(L)ASYKA na naszych zasadach!

Pod taką nazwą Legia Warszawa promuje nowe stroje. Biała koszulka, czarne spodenki i białe getry, to pierwszy zestaw na nowy sezon. – I na mecz i do biura – tak zaprojektowana jest nowa koszulka meczowa Legii Warszawa. Zadbaliśmy o to, by moda na Legię była nie tylko pustym sloganem, ale także faktycznym działaniem. Głos kibiców był jasny – chcemy prostoty. A więc mamy prostotę, nowoczesność i powrót do tradycji! Koszulka ma być nie tylko symbolem kibiców Legii Warszawa, ale również integralnym elementem całego miasta – czytamy na stronie klubu.

W nowych strojach warszawski klub rozegrał już sparing z ukraińską Zorją Ługańsk. Na uwagę zasługiwał fakt, że wszystko jest utrzymanie w biało-czarnych barwach. Nawet logo sponsorów ligowych – Lotto oraz PKO – są monochromatyczne, dostosowane do kolorystyki koszulek.

Karneciarze mają taniej

Koszulka jest już dostępna do sprzedaży. Wczoraj podczas prezentacji była dostępna w cenie 279 złotych dla wszystkich kibiców. Od dzisiaj nominalna cena to 299 zł w “gołej” wersji, bez dodatków sponsorskich. Warto jednak dodać, że kibice z karnetem na obecny sezon zapłacą za nią o 30 złotych mniej. 10% zniżka na nowe koszulki to jeden z dodatków do sezonowych abonamentów, jakie oferuje Legia Warszawa.