Aktualności 20 czerwca 2022

Karnet w zestawie z koszulką. Stal Rzeszów ze specjalną ofertą dla kibiców

Sezon ogórkowy w piłce, to wytężony czas pracy dla marketingowców. Kluby ogłaszają swoje oferty karnetowe i robią wszystko, by zatrzymać dotychczasowych fanów i przyciągnąć nowych. Ciekawą propozycje ma beniaminek I ligi Stal Rzeszów. Do karnetu można zamówić okazjonalną koszulkę.

Stal Rzeszów oferuje kilka opcji zakupu karnetów. Można wybrać opcje na cały sezon, można wybrać tylko rundę jesienną. Oczywiście ta pierwsza bardziej opłaci się kibicom Żurawi, przeliczając cenę abonamentu na jedno spotkanie. Jest też opcja zakupu karnetu z koszulką.  Warto dodać, że koszulka nie będzie dostępna w sprzedaży oddzielnie. To limitowana edycja, a klub zamówi dokładnie tyle sztuk, na ile zdecydują się kibice przy zakupie abonamentów.

Jak wyglądają ceny biletów i karnetów?

Ceny biletów normalnych na pojedyncze mecze wahają się od 15 do 35 złotych. Pierwsza cena dotyczy zwykłych meczów oraz zakupy w pierwszych 48 godzinach sprzedaży, tzw. early birds. Później cena rośnie do 20zł w przypadku sprzedaży internetowej oraz kolejne pięć złotych, jeśli chcemy zakupić bilet w kasie. Stal Rzeszów zdecydowała, że pięć meczów będą spotkaniami premium. Co za tym idzie, wejściówki będą droższe. Mowa o spotkaniach z Wisłą Kraków, Ruchem Chorzów, GKS-em Katowice, Arką Gdynia oraz derbach z Resovią. Wtedy najtańsze bilety będą kosztować 25zł, zaś najdroższe 35.

W przypadku karnetów zapłacimy 290 za cały sezon lub 380, jeśli zechcemy opcje z koszulką.

Rzeszowianie po wielu latach wracają na drugim poziom rozgrywkowy. Początek zmagań już za niecały miesiąc. W pierwszej kolejce Stal Rzeszów zagra u siebie z Chrobrym Głogów na inauguracje. Rywal niełatwy, bowiem mowa o klubie, który rywalizacje o Ekstraklasę przegrał dopiero w finale baraży.