Aktualności 5 czerwca 2022

Sponsor Igi Świątek zmienia nazwę firmy po triumfie Polki we French Open

autor: Mateusz Mazur

Szum wokół wielkoszlemowego triumfu Igi Świątek na kortach Rolanda Garrosa nie cichnie. Francuski producent sprzętu tenisowego, a zarazem sponsor polskiej tenisistki – firma Tecnifibre, postanowiła na siedem dni zmienić swoją nazwę w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą wielkiego sukcesu 21-latki z Raszyna. 

“Swiateknifibre” to nazwa, pod którą w najbliższych dniach wyszukiwać można w mediach społecznościowych francuskiego producenta sprzętu do tenisa – firmę Tecnifibre. Jeden z partnerów polskiej tenisistki chce w ten sposób docenić sukcesy, jakie Iga Świątek odnosi w tym roku na kortach świata.

obraz-2022-06-05-130901314

Niepokonana

Iga Świątek kroczy w tym roku od zwycięstwa do zwycięstwa. Polska tenisistka triumfowała już w ostatnich miesiącach w turniejach w Doha, Miami, Indian Wells, Stuttgarcie i Rzymie, a teraz przyszła także pora na wielkoszlemowe zwycięstwo we French Open. Świątek jest obecnie bez cienia wątpliwości najlepszą tenisistką świata i nic dziwnego, że jej dokonania doceniają również sponsorzy 21-letniej zawodniczki.