Aktualności 31 maja 2022

Trzech komentatorów odchodzi z Canal+ Sport

autor: Mateusz Mazur

Od przyszłego sezonu rozgrywki Premier League oglądać będzie można wyłącznie za pośrednictwem platformy Viaplay. Z racji utraty przez Canal+ Sport praw do transmitowania spotkań angielskiej ekstraklasy ze stacją pożegnało się trzech dziennikarzy. 

Dziennikarze, którzy w Canal+ Sport pracowali głównie przy realizacji spotkań Premier League, rozstają się ze stacją. Z Canal+ Sport odchodzą Michał Gutka, Przemysław Pełka oraz Paweł Grabowski. Czy w ślad za nimi pójdą inni dziennikarze, którzy zajmowali się angielską ekstraklasą?

Transfer do Viaplay

– Pora coś ogłosić. Koniec Premier League w Canal+ to również koniec mojej współpracy z tą stacją. Z wieloma osobami już rozmawiałem osobiście i podziękowałem za ten wspaniały czas, ale słowa uznania należą się też w przestrzeni publicznej. Ogromne dzięki Canal+Sport – napisał  Michał Gutka

Jak przekonuje Maciej Siemiątkowski z “WP Sportowe Fakty” – Przemysława Pełkę będziemy mogli wkrótce usłyszeć i zobaczyć na antenie Viaplay. Możemy więc zakładać, że pozostali dziennikarze, którzy rozstali bądź rozstaną się ze stacją również zdecydują się na przenosiny do Viaplay, gdzie od sezonu 2022/23 transmitowane będą spotkania Premier League.