Aktualności 20 lutego 2022

Siepomaga na koszulkach Stomilu Olsztyn!

Prawie każdy klub ma swojego sponsora strategicznego, który pojawia się na koszulkach tego zespołu. Piszemy prawie, gdyż są przypadki, w których drużyna z różnych powodów nie ma takiego wsparcia. Taka sytuacja pojawiła się w Stomilu Olsztyn. Klub postanowił wykorzystać to w wyjątkowy sposób. Na koszulkach zespołu pojawiło logo Siepomaga.pl.

Siepomaga.pl na koszulkach Stomilu Olsztyn!

Jest to pierwsza tego typu współpraca charytatywna w polskiej piłce nożnej. Do końca sezonu 2021/2022 na koszulkach drużyny piłkarskiej Stomilu Olsztyn będzie widnieć logo największej platformy charytatywnej w naszym kraju. Mowa oczywiście o Siepomaga.pl.

Współpraca

Jak informuje klub, 15 lutego 2022 roku zawarto umowę o współpracy pomiędzy olsztyńskim klubem piłkarskim a Fundacją Siepomaga. W takich słowach o porozumieniu mówi Agnieszka Nowik, wiceprezes fundacji Siepomaga – To wyjątkowa współpraca. Łączymy siły, by razem promować dobroczynność wśród tysięcy kibiców i sympatyków piłki nożnej, m.in. poprzez okołomeczowe akcje wspierające zbiórki dla naszych Podopiecznych z regionu Warmii i Mazur.

O współpracy wypowiedział się również Arkadiusz Tymiński, wiceprezes Stomilu Olsztyn – Wiemy jaką mamy sytuację budżetową i jak bardzo potrzebujemy wsparcia w kolejnym sezonie. Uznaliśmy jednak, że jeżeli my nie możemy otrzymać pomocy dla Klubu i czekamy ciągle na sponsora strategicznego, to możemy nasze wolne miejsce na koszulkach wykorzystać na zrobienie czegoś dobrego, co może pomóc innym osobom. Porównywanie tego do UNICEFu na koszulkach Barcelony jest może górnolotne, ale ogromnie się cieszymy, że razem będziemy organizować promocję zbiórek Siepomaga.pl.

Umowa obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Fot. Stomil Olsztyn