Aktualności 17 lutego 2022

Aukcje Superbet dla WOŚP zebrały prawie 120 tysięcy złotych!

Za nami 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny sporą popularnością cieszyły się aukcje charytatywne, które udostępniono na platformie Allegro. Udział w szlachetnej akcji wziął także bukmacher Superbet, który wystawił cztery aukcje i zebrał łącznie prawie 120 tysięcy złotych.

Mini Cooper na aukcji

Najwięcej pieniędzy udało się zebrać z licytacji, na której był samochód Mini Cooper. Nowy właściciel zdecydował się zapłacić 95 211 zł. Sama aukcja cieszyła się sporym zainteresowaniem, gdyż w licytacji wzięło udział 48 osób.

Wyjazd na mecz z Peszko, trening z Błachowiczem

Dodatkowo Superbet postanowił zaangażować swoich ambasadorów. Do wylicytowania był wspólny wyjazd na mecz ze Sławomirem Peszko, byłym zawodnikiem takich klubów jak Wolverhampton, Koln, Lechia Gdańsk czy Wisła Kraków. Aukcja zakończyła się na kwocie 15 100 zł.

Nie zabrakło również aukcji związanej z Jerzym Dudkiem. Tutaj z kolei licytowano trening golfa z byłym piłkarzem m.in. Liverpoolu. W tym przypadku udało się zebrać 5 101 zł. Czwartą i jednocześnie ostatnią aukcją bukmachera Superbet był wspólny trening z Janem Błachowiczem. Spotkanie i ćwiczenia z naszym mistrzem wylicytowano na kwotę 4 060 zł.

W takich słowach o udziale w aukcjach charytatywnych bukmachera wypowiedział się Adam Lamentowicz – Prezes Zarządu Superbet – Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych aukcji charytatywnych, które wystawiliśmy wspólnie z naszymi ambasadorami na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wielki honor i przyjemność móc uczestniczyć w akcji, która trwa już 30 lat – łączy ludzi i niesie pomoc.

źródło: cluepr-agency.prowly.com