Aktualności 19 stycznia 2022

Maryna Gąsienica-Daniel dołączyła do drużyny KGHM

We wtorek KGHM Polska Miedź poinformowało o tym, że do ich "drużyny" dołączyła Maryna Gąsienica-Daniel. Polska narciarka alpejska niebawem wystąpi w zimowych Igrzyskach Olimpijskich.

Maryna Gąsienica-Daniel pod skrzydłami KGHM

KGHM Polska Miedź od dawna stara się wspierać sport zawodowy i amatorski. W zespole KGHM znajduje się kilka klubów sportowych, ale nie brakuje także sportowców indywidualnych. Kolejnym z takich będzie właśnie Maryna Gąsienica-Daniel, która w poniedziałek dołączyła do ekipy Polskiej Miedzi.

– Dzień dobry! Od lat wspieramy utalentowanych sportowców i dziś możemy poinformować, że do drużyny KGHM dołącza Maryna Gąsienica-Daniel. Zachęcamy do śledzenia z nami wyników Maryny i kibicowania jej podczas narciarskiej rywalizacji! – czytamy na oficjalnym profilu KGHM Polska Miedź na Twitterze.

Niebawem Igrzyska

Gąsienica-Daniel w najbliższym czasie będzie miała bardzo napięty kalendarz. Narciarka 23 stycznia weźmie udział w Pucharze Świata w Cortinie d’Ampezzo, z kolei 2 dni później uda się na kolejne zawody do Kronplatz. Już 26 stycznia alpejczycy mają stawić się w Warszawie, skąd wyruszą na Zimowe Igrzyska Olimpijskie do Pekinu.