Aktualności 18 stycznia 2022

Polska – Niemcy. Nasza kadra wezwana na nagłe i nieoczekiwane testy

We wtorkowy wieczór reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn rozegra ważne starcie z Niemcami w ramach trzeciego grupowego meczu mistrzostw Europy. Ten pojedynek zadecyduje o pierwszym miejscu na koniec rundy wstępnej. Poranek rozpoczął się dla naszych zawodników bardzo nieoczekiwanie. Kadra została wezwana na niezapowiedziane testy. W mediach wybuchła burza.

Dobry start

Reprezentacja Polski ma już za sobą dwa spotkania. Oba zakończyły się naszymi zwycięstwami. Najpierw Polacy poradzili sobie z Austrią, wygrywając 36:31, a następnie pokonali Białoruś 29:20. Efektowne triumfy sprawiły, iż na ten moment Polska jest na pierwszym miejscu w grupie D, ale o tej lokacie ostatecznie zadecyduje wtorkowy pojedynek z Niemcami.

Nieoczekiwane testy

Atmosfera jest z pewnością napięta, a oliwy do ognia dolało zdarzenie z poranka. Jak poinformował bowiem oficjalny profil naszej kadry, zawodnicy zostali wezwani na nagłe i nieoczekiwane testy pod groźbą niedopuszczenia do dzisiejszego spotkania. Nie wszyscy zawodnicy zdążyli nawet zjeść śniadanie, natomiast trening został odwołany. Kadra czeka na wyniki.


                                           Kliknij w zdjęcie

Mecz Polska – Niemcy odbędzie się już dziś (tj. 18.01) o godzinie 18:00.