Aktualności 14 stycznia 2022

Super Bowl ponownie w TVP Sport!

Mówi się, że to największe wydarzenie sportowe każdego roku. Za każdym razem podkreśla się jego wagę dla Amerykanów oraz wartość marketingową dla telewizji i sponsorów. SuperBowl 2022 będzie można zobaczyć w polskiej telewizji. W nocy z 13 na 14 lutego mecz o mistrzostwo NFL pokaże TVP Sport!

Trudno o równie prestiżowe wydarzenie, które wykraczałoby daleko poza ramy sportu. To nie tylko rywalizacja na murawie. To reklamy warte miliony i występy gwiazd. W tym 2022 roku Super Bowl mają uświetnić m.in. Eminem, Snoop Dogg czy Dr. Dre. I to wszystko będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport – czytamy na stronie nadawcy.

Spotkanie odbędzie się na SoFi Stadium w kalifornijskim Inglewood. Na razie nie jest znana godzina rozpoczęcia spotkania. W ostatnich latach najczęściej kick-off odbywał się o 0:30 polskiego czasu.

Rok temu w finał ligi NFL także pokazywało TVP Sport. Wówczas decydujący mecz padł łupem Tampa Bay Buccaneers, którzy wysoko pokonali Kansas City Chiefs. Teraz jeszcze daleko do ostatecznych rozstrzygnięć w lidze. W najbliższy weekend rozpoczyna się dopiero faza play-off, do której przystąpi 14 najlepszych ekip z sezonu zasadniczego. Gdyby kierować się jego tabelą, wówczas największe szansę na występ będzie mieć duet Green Bay Packers oraz Tennesee Titans.