Aktualności 10 stycznia 2022

Projekt Warszawa przekłada mecz w LM i dwukrotnie zagra w Belgii

COVID-19 cały czas dotyka polskie kluby siatkarskie. W miniony weekend przełożone zostały dwa mecze Plus Ligi. Nie odbędzie się również spotkanie Ligi Mistrzów, w którym Projekt Warszawa miał podejmować Greenyard Maaseik.

COVID-19 w zespole Projektu

Przed tygodniem Projekt Warszawa rozegrał pierwsze spotkanie Plus Ligi w 2022 roku. Rywalem była ekipa Cerradu Czarnych Radom. W obu zespołach kilka dni później poinformowano o zakażeniach COVID-19 i przełożono najbliższe mecze z ich udziałem. W związku z utrzymującą się sytuacją epidemiologiczną w drużynie ze stolicy, nie dojdzie również do starcia w siatkarskiej Lidze Mistrzów przeciwko Greenyard Maaseik.

Dwa mecze w Belgii

Mistrzowie Belgii w pełni zrozumieli sytuację i zgodzili się na przełożenie meczu. Co więcej, umożliwią rozegranie dwóch spotkań na ich hali. Mecze odbędą się dzień po dniu – 15 i 16 lutego. W jednym z nich formalnym gospodarzem będzie Projekt Warszawa. Nic przeciwko takiemu rozwiązaniu nie miała także federacja CEV.

Zwroty za bilet

Klub poinformował również, że wszyscy kibice, którzy zakupili wejściówki na wtorkowy mecz na Torwarze otrzymają zwrot środków. Procedurę rozpoczął już serwis eBilet.pl.