Aktualności 10 stycznia 2022

Marek Papszun przedłuża kontrakt, Raków wydaje koszulki z jego podobizną

Wczoraj Raków Częstochowa wieczorem ogłosił, że Marek Papszun pozostaje w klubie na kolejny sezon. Efektowne wideo w social mediach zostało okraszone także akcją marketingową. Kibice częstochowskiej ekipy mogą kupować koszulki z podobizną trenera!

Trzeba przyznać, że Raków Częstochowa kapitalnie ograł medialnie nowy kontrakt dla dotychczasowego trenera. Marek Papszun miał umowę do końca czerwca 2022, jednak wczoraj oficjalnie klub poinformował o jej przedłużeniu. Dzięki temu udało się zapewnić sobie usługi czołowego polskiego szkoleniowca na kolejny sezon.

Raków budował w social mediach napięcie związane z ogłoszeniem tego faktu. Kilkanaście minut przed faktem, wrzucił zdjęcie koszulek, które układały się na rok 2023. Dokładnie o 19:21 – godzina symbolizująca rok powstania klubu – ogłosili przedłużenie kontraktu. Uwagę kibiców przykuła jednak koszulka, w której wystąpił Marek Papszun.

Koszulka The Papszun One jest hołdem dla najlepszego trenera w historii klubu. Jedyny taki, fetujemy więc na bogato, odziewając się w jego wizerunek. Na piersi widnieje trener Marek – ze swoim zarostem, w swoich okularach, w swojej (naszej) czapce. Gość tak niepowtarzalny, jak jego osiągnięcia. Wielu nam go zazdrości, wielu chciałoby mieć go u siebie. Ale gra z nami, a my gramy z nim. Bo Raków to jedność. Jesteśmy The One. The Papszun One – czytamy na stronie oficjalnego klubowego sklepu. Koszulki można już zamawiać w cenie 49 złotych.